otrdiena, 2012. gada 26. jūnijs

Izlaidums

   Mūsu valstī ir tāda pilsēta Rīga. Rīgā savukārt ir kāda skola, kur mācās daudz talantīgu, izskatīgu, jautru un interesantu cilvēku, no kuriem vairākus mums tad ir tas gods pazīt. Tā ir Rīgas 6. vidusskola. Tur mācījās un nu to pabeidza cilvēks, kura bilde google meklētājā atrodama pie vārda "hipsteri". Jā. Tas ir mūsu Rihards!
   Izlaidumā valdīja viegla nenopietnība. Protams, neiztikt bez saldsērības un tādēļ skolas direktors, jau kuro reizi paziņojot, ka pirmo reizi runā mikrofonā, teica runu, kas noteikti saturā līdzvērtīga visām citām direktoru runām skolu izlaidums. Māksla ir runāt un neko tā arī nepateikt!
   Mūsu Rihards drusku padiriģēja pašu izveidoto izlaiduma kori "Osvalds" un drusciņ paimprovizēja ar savu runu. Ai, jums to vajadzēja dzirdēt!

   Šis ir tikai sākums. Beigās Rihards bija tik ļoti nokrauts ar ziediem, ka līdzinājās staigājošam ziedu klēpim. Viņa mājas izskatās pēc ziedu veikaliņa.


   Viņš mums ir caur un cauri muzikāls, radošs un talantīgs.   Uztaisījām kaudzi bloga stāstos iesaistīto draugu bildes. Viena apskatei. Pārējās ir tieši tādas pašas.

Smī.
Laurijs

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru